Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w życiu erotycznym warunkowany zmianami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, z powodów estetycznych, chcesz zmodyfikować kształt okolic intymnych – medycyna plastyczna ma dla szereg opcji, które w łatwy sposób usuną Twoje problemy i wydatnie poprawią komfort życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany bywa w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite może być wykorzystywany też w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły planowanego zabiegu i sposób jego dostosowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane są w trakcie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem zapewnia on powrót naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa odczuwanie satysfakcji erotycznej i zmniejsza bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w praktyce bezbolesna i bardzo szybka, Etap gojenia, względem tradycyjnych sposobów jest bardzo krótki, a dyskomfort z nim połączony – niewielki.

Polecane:

Wroclaw ginekolog

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który wywołuje obkurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – przywraca normalne funkcjonowanie naszego narządu.
Rezultatem może być polepszenie komfortu funkcjonowania oraz psychologicznej stabilności, a także radości życia.
Zaraz po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w czasie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć wygląd warg sromowych? Masz problem z tolerowaniem wyglądu własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi wyeliminować Twoje problemy, które dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.