Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym każda jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od niewielkich działalności lekarskich, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po szpitale, ma możliwość zapewnić sobie niezbędne produkty i sprzęt, jakie używane muszą być w typowej interakcji z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Kupującym dla towarów sprzedawanych przez sklepy medyczne są nie tylko lekarze wszystkich z branż, a także położne, salowe, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, jak również weterynarze. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspiera w codziennej pracy oferując wysokiej klasy, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Co jest możliww znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Oferta obejmuje produkty z wielu różnych specjalności, jakie obejmują zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Centrum akcesoriów i sprzętu medycznego wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą gamę materiałów i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z marek, których towary są oferowane to na przykład LP Italiana, Cormay i Poch.

Sklepy dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują także centra fizjoterapii oferując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii a także wózki inwalidzkie i inne.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Zobacz
http://sklep.cezal.com.pl

Z kolei akcesoria i asortyment dentystyczny, jaki oferuje sklep, obejmuje aż osiem tysięcy towarów dedykowanym dla stomatologów, specjalistów ortodoncji oraz pomocy stomatologicznych. Oferowane produkty pochodzą od najlepszych firm, do których należy między innymi: Melag, Nordiska, Microbrush. W ofercie znajduję się też firmy polskie, producenci takich marek np. Zhermapol lub Tzmo.
Dostępne są towary takie jak materiały stomatologiczne np. kompozyty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, narzędzia endodontyczne jak również różnego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany powyżej niewielki zarys oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek wszystkiego, co można znaleźć nie tylko w sklepach sprzedaży, ale również u przedstawicieli handlowych, i w sprzedaży online.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.